o nas

Jesteśmy rodzinną firmą, która istnieje na rynku od 2003 roku. Początkowo z bardzo dużym powodzeniem zajmowaliśmy się transportem materiałów sypkich, złomu i odpadów w kraju
i za granicę. Parę lat później poszerzyliśmy swoją działalność o detaliczny i hurtowy skup złomu stalowego i metali kolorowych. Odbieramy także makulaturę – papier, gazety, tekturę, kartony. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku postanowiliśmy nasze doświadczenie handlu wykorzystać w inny sposób. Do naszej oferty wprowadziliśmy sprzedaż kruszywa. Takim oto sposobem powstało JARCAR STONES.

Sprzedajemy różny rodzaj kamieni. W naszej ofercie znajdują się m. in. kamienie budowlane, kamienie do gabionów, marmur, piasek, żwir i wiele innych. Mogą się u nas zaopatrywać firmy budowlane, ogrodnicy, osoby budujące własny dom, działkowcy, kamieniarze i inni. Słowem: dla każdego coś się znajdzie. Zapewniamy, że nikt nie wyjdzie od nas z pustymi rękoma. Oferujemy profesjonalną i rzetelną obsługę zarówno firm jak i osób prywatnych. Zapraszamy do naszego punktu w Rybniku – Boguszowicach.

Call Now Button